ALTERNA 

PROFESIONAL HAIRCARE
 
  • CAVIAR - ucelená řada produktů určených vlasům, jež vykazují známky předčasného stárnutí vlivem každodenního stresu, okolního prostředí či chemie. Bojují proti stárnutí na buněčné úrovni. Minimalizují viditelné projevy stárnutí a zlepšují celkový stav a vzhled vlasů.   

Kíčové  složky:

      AGE-CONTROL COMPLEX - kombinace výtažku z kaviáru, antioxidantu vitaminu C a regenerujících cytokinů zaplavuje vlasy leskem, vitalitou a       pružností. Výsledkem jsou krásné vlasy, mldší na pohled.

      SEASILK - směs vzácných podmořských rostlin, která dodává mimořádnou dávku hydratace a regeneruje poškozené vlasy.

 

  • TEN - "The science of TEN" Je dokonalá směs deseti klíčových složek z celého světa, které promění normální vlasy v neobyčejně krásné. Jsou inspirované enzymoterapií, výsledkem nepřetržitého výzkumu a vývoje progresivních technologií, které nepřichází s sliby, ale s výsledky. Tato luxusní řada výjmečných a vysoce účinných přípravků s revitalizačním účinkem je určena pro ty, kteří požadují jen to nejlepší. 

         Každý z produktů řady "TEN" v sobě ukrývá dokonalou směs deseti klíčových složek: extrakt z afrického kakaa, hyaluronovou kyselinu, kaviárový komlex s účinkem proti stárnutí "CAVIAR AGE-CONTROL COMPLEX", ochranný komplex pro stálost barvy "COLOR HOLD", olej z bílých lanýžů, olej z hroznových zrnek a výtažky z bulharské pupalky, arabského kadidla, květu arniky a kúry marockého mydlokoru.