BIO IONIC

Všechny pomůcky iTools™ – jsou založeny na patentované technologii nano-iontových hybridních minerálů, která využívá nano-iontové hybridní minerály k produkci nejvyššího množství přirozených zdravých iontů.
Pomůcky vyzařují přirozené zdravé ionty a infračervené náboje. Přirozené ionty rozrušují shluky molekul vody a tak více vlhkosti může proniknout do struktury vlasů. Infračervená energie pečuje o vlasy zevnitř. Hydratované vlasy jsou hladké, lesklé a hedvábné.
 
Patentované iCurl (nano-iontové kulmy na vlasy) Bio Ionic umožňují vlhkosti proniknout vlas skrz naskrz a zcelují jejich kutikulu.
 
Patentované iSmooth (nano-iontové žehličky) Bio Ionic byly speciálně vyrobeny tak, aby vyhladily a narovnaly kudrnaté a nepoddajné vlasy o 50% rychleji bez tepelného poškození. Komplex přirozených iontů je aplikován přímo na horkou část žehličky, aby ošetřil vlasy přirozenou iontovou kúrou, hydratoval je a scelil jejich kutikulu pro odstranění krepatosti.
 
Kartáče iBrush (nano-iontové kartáče) zjemňují a změkčují vlasy, dále je zvláčňují a hydratují, působí proti statickému náboji a kudrnatění vlasů, napomáhají uzdravování roztřepených konečků vlasů, podporují rychlejší schnutí vlasů.
S každým tahem kartáče jsou vaše vlasy lesklejší, hedvábnější a bez statického náboje.